Życzenia Świąteczne

Witam wszystkich czytelników bloga w ten specjalny, świąteczny czas.

Przede wszystkim chciałbym Was wszystkich pozdrowić, życzyć Wam i waszym bliskim Wszystkiego Najlepszego, zdrowych, spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

To mój ostatni wpis w tym roku, wiem, że ostatnio trochę się opuściłem z regularnością. To nie znaczy, że nic się nie dzieje, przeciwnie dzieje się zbyt dużo i nie bardzo znajduję czas wieczorami na blogowanie. To będzie jedno z moich postanowień noworocznych, aby się poprawić i powrócić do zakładanej dwutygodnowej częstotliwości dokonywania wpisów na blogu.

Po Nowym Roku zrobię dedykowany wpis, w którym podsumuję rok 2017 oraz zarysuję swoje plany na 2018.

Mam jakiś przeczucie, że rok 2018 będzie super. Dużo się będzie działo, rynek SAPwy jest teraz ‘na górce’  i wydaje się, że jeszcze parę lat tak pozostanie. Dla mnie osobiście będzie to rok jubileuszowy –  we wrześniu mine 20 lat mojej kariery SAP-owej. Pamiętam jak dziś pierwsze miesiące w nieistniejącej już firmie Lumena, gdy zostałem skierowany na Team SAP Academy w module MM. Taka fajna firma, świetni ludzie, a jak dziś zajrzałem z ciekawości po adres www.lumena.waw.pl to znalazłem “blog zadbanej kobiety” :). Jak niewielka jest granica pomiędzy sukcesem biznesowym a bankructwem … pomyślcie o tym w Święta. Czasami warto zarobić mniej ale bezpieczniej. Chyba coraz bardziej zgadzam się z Duńczykiem, który w Vabank powiedział “z wiekiem maleje zapotrzebowanie na gotówkę, a wzrasta na święty spokój”.

Jeszcze raz wszystkiego naj i do usłyszenie w 2018.

facebook linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subskrybuj

Otrzymuj powiadomienie o nowościach w witrynie maj-consulting