Nowa strona MAJ Consulting

type

Witam Wszystkich,

Wraz z początkiem września 2015 uruchomiona została nowa wersja mojej strony internatowej (dziękuję za współpracę firmie ITDot z Radomia).

Nowa strona jest odpowiedzią na spore zmiany jakie zaszły na przestrzeni ostatnich dwóch lat w MAJ Consulting. Nie będę się rozpisywał o charakterze tych zmian – zachęcam do lektury poszczególnych zakładek, gdzie można znaleźć wyczerpujące informacje.

Strona z założenia ma być interaktywna. Oznacza to, że postaram się w miarę na bieżąco są aktualizować poprzez dodawanie wpisów sekcji Aktualności (jak ten pierwszy) w powiedzmy w cyklu miesięcznym. Dodatkowo zdecydowałem się też prowadzanie bloga bloga (mój pierwszy blok w karierze). Blog ma być lżejszą formą komunikacji, takie przemyślenia na koniec dnia/tygodnia, które pewnie każdy konsultant ma i chce się podzielić z innymi. Blog będzie miał formę otwartą tzn. można będzie zostawiać komentarze oraz prowadzić dyskusję.

Zarówno Aktualności jak i Blog są objęte programem subskrypcji tzn. zostawiając swój adres e-mail będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach do swojej skrzynki pocztowej.

Życzę miłej lektury i jednocześnie proszę o uwagi (konstruktywne), jeżeli na stronie zauważycie jakieś błędy lub nieścisłości.

Pozdrawiam,

Antoni Maj

facebook linkedin