Koniec projektu w Szwecji

W ubiegłym tygodniu po raz ostatni byłem w Gotheborgu w ramach projektu UNITE dla SKF. Kontrakt się  skończył wraz z końcem miesiąca a ja nie zdecydowałem się na przedłużenie. Jestem (chwilowo) bezrobotny …

W ostatnim czasie miałem już trochę po dziurki w nosie podróżowania, zwłaszcza po tym jak 15-go sierpnia AirBerlin ogłosił bankructwo moja cotygodniowa podróż stała się nie lada wyzwaniem. Opóźnione i odwołane loty, nieoczekiwane noclegi w Berlinie czy też Frankfurcie, podróże przez Szczecin polskim PKP to tyko niektóre przypadki które przerabiałem ostatnio.

Czy to oznacza, że następnego projektu będę szukał w Polsce? Nie – nic się nie zmieniło i dalej będę pracował zagranicą z tym, że teraz wybiorę lokalizację pod kątem możliwości sprawnej komunikacji z Warszawą. Myślę o Danii albo którymś z krajów Beneluxu. Zobaczymy jak to będzie się układać, póki co jest na rynku sporo otwartych rekrutacji lecz po tylu latach stałem się wybredny – a to stawka nie taka, a to dolot z przesiadkami, a to moduł nie ten itd.

Daję sobie cały wrzesień na poszukiwanie fajnego projektu, jak się nie uda to począwszy od października wezmę to co będzie na rynku.

Póki co słodkie bezrobocie – wreszcie mam czas na pozałatwianie własnych spraw i posiedzenie w domu trochę dłużej.

Oczywiście poinformuję na blogu jak już znajdę kolejny projekt.

P.S. Gdyby ktoś słyszał o jakimś ciekawym projekcie w obszarze EWM lub SCM to będę wdzięczny za informację.

facebook linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subskrybuj

Otrzymuj powiadomienie o nowościach w witrynie maj-consulting