APICS to przyszłość

Witam Wszystkich,

Jak pewnie część z Was już wie od jakiegoś czasu (styczeń 2014) zainteresowałem się poszerzaniem swojej teoretycznej wiedzy logistycznej w oparciu o standardy amerykańskiej organizacji APICS (więcej na www.apics.org). Jest to dość zaawansowany cykl szkoleń i egzaminów (w sumie 5), które kończą się certyfikatem CPIM (Certifield in Production and Inventory Management). Moim celem było i jest zdobycie tego certyfikatu w okresie 2 lat.

Obecnie jestem już po 4 szkoleniach oraz 3 egzaminach. Następny – czwarty – zaplanowany jest na 11. 09.2015. Później jeszcze jedno szkolenie (w listopadzie) i egzamin (może w styczniu, lutym 2016) i sprawa powinna być sfinalizowana.

Pewnie część z Was zastanawia się po c konsultantowi SAP jakiś APICS, który jest ‘oderwany’ od jakiegokolwiek systemu klasy ERP i prezentuje wiedzę raczej akademicką iż praktyczną. Nic bardziej mylnego, już na obecnym etapie widzę, że APICS przydaje się na projektach. Komunikacja z Klientem, szkolenia, budowa sprawdzonych rozwiązań logistycznych, ujednolicone raportowanie (KPI) itd.

Zamieszczam krótką broszurę tutaj: apics-cpim-brochure. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu lub komentowania poniżej….

 

facebook linkedin